Ваш кошик

Книги та каталоги

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Каталог колекції Пелвес

Квітники, стільці, лавочки, крісла, цікаві рішення та комбінації. Широкий вибір розмірів та форм, висока якість.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Каталог парканів стінок кришкок для благоустрою 23/24

У каталозі ви знайдете різноманітні рішення для вашого благоустрою. Ми пропонуємо продукцію для облаштування парканів, стін, кришок та багато інших елементів. Ця продукція дозволить вам створити надійні та привабливі споруди для вашого проекту. Каталог також містить корисні поради та інформацію про укладання та догляд за матеріалами.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Каталог рішень для благоустрою 23/24

У каталозі представлена продукція ТМ «Золотий мандарин»: дорожня та тротуарна плитка, крупноформатні плити для мощення, плитка для терас; дорожні та тротуарні бордюри; сходи; декоративних елементів. Також наведено багато корисної інформації та рекомендацій щодо укладання, монтажу та догляду.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Каталог бетонних блоків й елементів підпірних стінок.

Каталог бетонних блоків та елементів для підпірних стін. Широкий вибір розмірів та форм, висока якість.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Каталог рішень для благоустрою 20/21

У каталозі представлена продукція ТМ «Золотий мандарин». В каталозі представлені: дорожня та тротуарна плитка, великоформатні плити для мощення, плитка для терас; дорожні та тротуарні бордюри; сходи; облицювальний камінь; елементи для парканів, клумб та підпірних стін; бетонні блоки; квітники; урни; лавки; вуличні меблі, тощо. Також наведено багато корисної інформації та рекомендацій по укладці, монтажу та догляду.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Каталог продукції колекція Форест

В каталозі колекції Форест представлено вироби ТМ «Золотий мандарин», що неперевершено імітують структуру натурального дерева. Наведено вироби колекції Кантрі; облицювальний камінь; сходинки; плитка для площадок та терас; дошки фасадні; брус; ліхтарі, тощо. Окремої уваги заслуговують новинки продукції, що наведені в каталозі.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Облицювальний камінь

Розділ каталога, в якому представлені облицювальні камені ТМ «Золотий мандарин». Наведені камені для облицювання фасадів, стін парканів, цоколю в різноманітних кольорових виконаннях, які повністтю імітують як фактуру натурального каміння, природню фактуру деревини, тощо. Наведена корисна інформація та рекомендацій по монтажу.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Каталог продукції колекція Травертин

В каталозі колекції Травертин представлено вироби ТМ «Золотий мандарин», що імітують натуральний природний камінь. Представлені облицювальний камінь; сходинки; плитка для площадок та терас, тощо. Наведена продукція що випускається в серійному виробництві та під замовлення.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Паркові елементи (квітники, урни, лавочки, ліхтарі, обмежувачі руху, вуличні меблі)

Розділ каталога, в якому представлені колекції паркових елементів ТМ «Золотий мандарин», а саме різноманітні лавочки, широкий асортимент урн, квітників з різноманітними факурами та кольововими рішеннями. Наведені різноманітні антипаркувальні елементи, вуличні меблі, ліхтарі у сучасному та класичному стилі, тощо. Також вказані кольорові рішення та фактура продукції.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Барселона. Книга для людей, які бажають змінити свою країну

В цій книзі розповідається про те, що робить місто привабливим, дізнаєтесь про міську символіку, сучасну архітектуру, фонтани, боларди (антипаркувальні елементи), про велосипедний рух, та багато іншого, що роблять комфортним життя мешканців та гостей міста.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Альбом проектів дизайн-студії компанії "Золотий мандарин"

Наведено приклади оздоблення промислових та житлових будівель, інтер’єри житлових та офісних приміщень, благоустрій прибудинкових територій, парків та скверів, вулиць і набережних.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Книга про Лондон

Книга для всіх, кому не байдуже місце в якому вони живуть - місто, село, чи селище. В цій книзі йде мова про те, звідки береться той самий затишок і комфорт що притаманний європейським містам.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Дорога в майбутнє

Бетонні вироби для облаштування українських доріг та тротуарів. Як зробити українські міста та села комфортними для людей? Відповідь на це питання наведена у книзі-каталозі Дорога в майбутнє. Наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації, а також фотогалерея.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ