Ваш кошик

Книги та каталоги

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 90 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Каталог рішень для благоустрою 20/21

У каталозі представлена продукція ТМ «Золотой мандарин». В каталозі представлені: дорожня та тротуарна плитка, великоформатні плити для мощення, плитка для терас; дорожні та тротуарні бордюри; сходи; облицювальний камінь; елементи для парканів, клумб та підпірних стін; бетонні блоки; квітники; урни; лавки; вуличні меблі, тощо. Також наведено багато корисної інформації та рекомендацій по укладці, монтажу та догляду.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Каталог продукції колекція Форест

В каталозі колекції Форест представлено вироби ТМ «Золотой мандарин», що неперевершено імітують структуру натурального дерева. Наведено вироби колекції Кантрі; облицювальний камінь; сходинки; плитка для площадок та терас; дошки фасадні; брус; ліхтарі, тощо. Окремої уваги заслуговують новинки продукції, що наведені в каталозі.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Облицювальний камінь

Розділ каталога, в якому представлені облицювальні камені ТМ «Золотой мандарин». Наведені камені для облицювання фасадів, стін парканів, цоколю в різноманітних кольорових виконаннях, які повністтю імітують як фактуру натурального каміння, природню фактуру деревини, тощо. Наведена корисна інформація та рекомендацій по монтажу.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Каталог продукції колекція Травертин

В каталозі колекції Травертин представлено вироби ТМ «Золотой мандарин», що імітують натуральний природний камінь. Представлені облицювальний камінь; сходинки; плитка для площадок та терас, тощо. Наведена продукція що випускається в серійному виробництві та під замовлення.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Паркові елементи (квітники, урни, лавочки, ліхтарі, обмежувачі руху, вуличні меблі)

Розділ каталога, в якому представлені колекції паркових елементів ТМ «Золотой мандарин», а саме різноманітні лавочки, широкий асортимент урн, квітників з різноманітними факурами та кольововими рішеннями. Наведені різноманітні антипаркувальні елементи, вуличні меблі, ліхтарі у сучасному та класичному стилі, тощо. Також вказані кольорові рішення та фактура продукції.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Барселона. Книга для людей, які бажають змінити свою країну

В цій книзі розповідається про те, що робить місто привабливим, дізнаєтесь про міську символіку, сучасну архітектуру, фонтани, боларди (антипаркувальні елементи), про велосипедний рух, та багато іншого, що роблять комфортним життя мешканців та гостей міста.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Альбом проектів дизайн-студії компанії "Золотой мандарин"

Наведено приклади оздоблення промислових та житлових будівель, інтер’єри житлових та офісних приміщень, благоустрій прибудинкових територій, парків та скверів, вулиць і набережних.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Книга про Лондон

Книга для всіх, кому не байдуже місце в якому вони живуть - місто, село, чи селище. В цій книзі йде мова про те, звідки береться той самий затишок і комфорт що притаманний європейським містам.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ

Дорога в майбутнє

Бетонні вироби для облаштування українських доріг та тротуарів. Як зробити українські міста та села комфортними для людей? Відповідь на це питання наведена у книзі-каталозі Дорога в майбутнє. Наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації, а також фотогалерея.

ВІДКРИТИ ЗАВАНТАЖИТИ