Ваш кошик

Про нас

Компанія «Золотой Мандарин Квадра» - національний виробник бетонної продукції для благоустрою. Наша місія «Нове для кращого» - це постійне розширення асортименту та вдосконалення якості продукції. Завдяки спеціально відібраним матеріалам, точному комп'ютерному управлінню виробництвом та багаторівневій систем контролю якості, наша продукція відповідає найжорсткішим вимогам. На сьогодні «Золотой Мандарин Квадра» - це чотири заводи з виробництва тротуарної плитки, цеха по виробництву облицювального каменю, та елементів ландшафтного дизайну та міської інфраструктури, а також сертифікована акредитована лабораторія контролю якості. Зусилля нашого колективу завжди спрямовані на створення найповнішої асортиментної пропозиції, що дозволить створювати благоустрій найвищого рівня.
На сьогодні тротуарна плитка - один з найпопулярніших матеріалів для благоустрою територій. Бетонна бруківка витримує будь-які навантаження. Технічні характеристики гарантують довговічність каменю навіть в найскладніших кліматичних умовах. У сучасному будівництві створення візерунків та орнаментів з тротуарної плитки - це свого роду мистецтво. Саме тому різноманітність форм і широка кольорова гама роблять бруківку найбільш популярним і зручним матеріалом.
ПІДПРИЄМСТВО МАЄ СЕРТИФІКОВАНУ ЛАБОРАТОРІЮ
ПІДПРИЄМСТВО МАЄ СЕРТИФІКОВАНУ ЛАБОРАТОРІЮ
Продукція компанії "Золотой мандарин КВАДРА"відповідає всім практичним вимогам, а широкий асортимент задовольнить будь-які естетичні побажання.                                                                              
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ПРОДУКТУ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ПРОДУКТУ
Завдяки високій якості та новітнім технологіям, компанія неодноразово перемагала у всеукраїнських конкурсах. Компаня постійно працює над вдосконаленням технології виробництва для отримання продукції з найкращими експлуатаційними характеристиками.
Сучасна технологія виробництва
Сучасна технологія виробництва
Компанія «Золотой Мандарин Квадра»- одинз найбільших в Україні виробників тротуарної плитки за технологією напівсухого вібропресування. Це сучасна прогресивна технологія, яка дозволяє отримувати дуже якісну бетонну продукцію у значних об’ємах виробництва.
Використовуємо якісну сировину
Використовуємо якісну сировину
Основоположний принцип компанії — отримання виробу з найкращими експлуатаційними характеристиками. Саме для такої мети використовується якісна сировина, спеціальне обладнання, унікальні рецептури. На підприємстві введена система чотирьохрівневого контролю якості, при якому здійснюється постійний контроль всієї сировини, операційний контроль в процесі виготовлення, проміжний контроль готової продукції та остаточний контроль готової продукції.

НОВЕ ДЛЯ КРАЩОГО!

Керуючись місією «Нове для кращого», ми обрали шлях постійного розширення асортименту та вдосконалення якості нашої продукції. Зусилля колективу нашої компанії спрямовані на створення найбільш повної асортиментної пропозиції, яка дозволить нашим покупцям створювати благоустрій найвищого європейського рівня. Постійна робота над досконаленням технології виробництва спрямована на отримання продукції з ще більш поліпшеними якісними характеристиками, як в естетичному плані, так і в плані довговічності.