Ваш кошик

ЛАВКИ | ЛАВОЧКИ БЕТОННІ

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

На нашому сайті ви можете замовити будь-яку з вподобаних вам лавок. А також ми можемо виготовити під замовлення лавку за вашим кресленням або ескізом в будь-якій кольоровій гамі і з будь-якою фактурою.

Показано з 1 по 40 із 192 (5 сторінок)

Бетонні лавки

Лавки - обов'язковий атрибут будь-якої зони відпочинку, парку, прибудинкової території, або зони очікування. І обов'язковими якостями лавок є їх зручність, надійність, практичність, привабливий зовнішній вигляд і, звичайно ж, простота в обслуговуванні.

Всі ці якості, безсумнівно, мають бетонні лавки Золотой мандарин. Вони мають антивандальні властивості надзвичайно міцні, а будь-які графіті легко видаляється з бетонної поверхні. Вони здатні витримати величезні навантаження. Виготовлені з високоміцного бетону, ці лавки довгі роки будуть радувати своїх власників комфортом, зовнішнім виглядом і практичністю.


Лавки з полірованою поверхнею.

Виготовляються зі спеціальної суміші кольорового бетону. Їх полірована поверхня не відрізняється від натурального каменю, а в деяких кольорах у багато разів перевершують його за привабливістю.


Лавки з об'ємною фактурою.

Об'ємна фактура поверхні бетону універсальна, підходить до будь-якого стильового рішення і прекрасно вписується в будь-який ландшафт.


Лавочки з фактурою натуральної деревини.

Завдяки спеціальній технології виготовлення, поверхн. бетону зовні неможливо відрізнити від натуральної деревини. Можливість урізноманітнити кольорову гамму бетону створює ефект мореної деревини.

Всі бетонні лавки Золотой мандарин стійкі до атмосферних впливів і суворих кліматичних умов. Вони не блякнуть і не втрачають свій колір на сонці. Їх не потрібно фарбувати або просочувати лаком. Вони вимагають мінімального обслуговування - волога чистка раз на місяць, або в міру необхідності.