Ваш кошик

УРНИ

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

На нашому сайті ви можете замовити будь-яку з вподобаних вам бетонних урн. А також ми можемо виготовити під замовлення будь-яку урну за вашим кресленням або ескізом в будь-якій кольоровій гамі і з будь-якою фактурою.

Урна Брускета Матеріал:  Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактура деревини. Рекомендації щодо обслуговування: Волога чистка - не рідше 1 разу на місяць. Розміри, мм: 600х600. Висота, мм: 800.Вага, кг: 250.Об'єм, л: 103 Клас бетону: B35. Морозостійкість, цикл: F..
0.00 грн.
Урна БрускетаМатеріал:  Високоміцний бетон.Поверхня бетону: Фактура деревини.Рекомендації щодо обслуговування: Волога чистка - не рідше 1 разу на місяць.Розміри, мм: 600х600.Висота, мм: 800.Вага, кг: 250.Об'єм, л: 103Клас бетону: B35.Морозостійкість, цикл: F200.Водопоглинання,% н..
0.00 грн.
Лавочки, урни, квіткарки, ліхтарі - це заключний і важливий етап при впорядкуванні міської вулиці, парку або садової ділянки. Це мала архітектурна форма, найбільш часто використовувана в ландшафтному дизайні при благоустрої міських територій ..
0.00 грн.
Матеріал: Високоміцний бетон. Сталь, оцинкована гарячим цинкуванням, пофарбована. Поверхня бетону: Об’ємна. Фіксація пакету: Дуга-фіксатор. Попільничка: Очищується самостійно, з нижньою дверцяткою-фіксатором. Кришка: Відкідна, закривається ключем. Рекомендації щодо обслуго..
0.00 грн.
Урна Форест Матеріал: Високоміцний бетон. Сталь, оцинкована гарячим цинкуванням, пофарбована. Поверхня бетону: Фактурний кольоровий бетон. Фіксація пакету: Дуги-фіксатори з нержавіючої сталі. Попільничка: Очищується самостійно, з нижньою дверцяткою-фіксатором. Кришка: Відки..
0.00 грн.
Урна Глянець Матеріал: Високоміцний бетон. Сталь, оцинкована гарячим цинкуванням, пофарбована. Поверхня бетону: Полірований кольоровий бетон. Фіксація пакету: Дуги-фіксатори з нержавіючої сталі. Попільничка: Очищується самостійно, з нижньою дверцяткою-фіксатором. Кришка: Відкидн..
0.00 грн.
Показано з 1 по 26 із 26 (1 сторінок)

Привабливі і надійні бетонні урни.

Вуличні урни - не лише необхідна утилітарна ємність для накопичення сміття. Це незмінний атрибут міського ландшафту. І вони можуть як прикрасити, так і спотворити навколишню територію.

Адже якщо акуратні, естетичні бетонні урни для сміття встановлені біля магазину, кафе чи офісу, то відразу виникає довіра і прихильність до організації або закладу, яка поставила їх біля себе. І навпаки - урна, що викликає гидливість відразу псує враження про її власника.

Бетонні урни - універсальні та чудово підходять для розміщення як на вулиці, так і всередині приміщення. Вони пожежобезпечні і абсолютно екологічні. За рахунок використання одноразових пакетів - їх можна використовувати як для збору побутових і харчових відходів, так і відходів інших типів.


Різноманітність кольорів і фактур бетонної урни.

Завдяки спеціально розробленої технології, бетонні урни виробляються в найрізноманітніших кольорових рішеннях і фактурах. На сьогоді, бетонні урни торгівельної марки Золотой мандарин виготовляються в найрізноманітних варіантах: з кольорового бетону з полірованою поверхнею, з фактурою натуральної деревини, з об'ємною декоративною фактурою.


Надійність конструкції.

Всі металеві частини бетонних урн Золотой мандарин обробляються за технологією гарячого цинкування і фарбуються спеціальною зносостійкою фарбою. Це робить фізично неможливим іржавіння металевих частин. Сама урна виготовляється зі спеціального високоміцного бетону з запасом міцності.


Простота в обслуговуванні.

Бетонні урни виробництва компанії Золотой мандарин мають антивандальні властивості, легко обслуговуються і чистяться. Спеціально розроблені конструкції кріплення сміттєвих пакетів значно спрощують їх заміну, а краї пакетів залишаються зафіксованими.


Як встановити бетонну урну.

Всі бетонні урни Золотой мандарин - готові до експлуатації. Їх досить встановити на підготовлену рівну поверхню в необхідному місці.