Ваш кошик

Паркани, стінки, кришки

Брус Брус
Новинка Під замовлення
Колекція Форест створювалась для поєднання надійності і краси в будь-якому ландшафті. Брус Форест імітує фактуру натуральної деревини та гармонійно поєднаються з будь-яким ландшафтом та екстер’єром будівлі.     ..
1300.00 грн.
Колона паркану, колона паркану кутова Колона паркану, колона паркану кутова
Новинка
Важливим елементом будь-якого ландшафту є паркани. Готові колони парканів компанії «ЗОЛОТОЙ МАНДАРИН» відповідають усім необхідним вимогам, а саме - витримують великі навантаження, морозостійкі не схильні до гниття та стирання, а також довговічні й практичні.  ..
8900.00 грн.
       Декоративний камінь - лідер серед матеріалів для садових ділянок.Його фактурна поверхня чудово виглядаэ на квіткових клумбах. ..
20.00 грн.
Масивні блоки з цікавою фактурою широко використовують для зведення огорож, виконання окремих частин будівлі, оздоблення фасадів будівель.     Приклади виконання огорож з блоів декоративних (400х200х200) ..
52.00 грн.
   Декоративний блок застосовується в різних областях будівництва і архітектури.  Широкий колірний спектр виробів, дозволить експериментувати і втілювати свої ідеї в реальність. ..
25.00 грн.
    Декоративний блок застосовується в різних областях будівництва і архітектури.  Широкий колірний спектр виробів, дозволить експериментувати і втілювати свої ідеї в реальність. ..
50.00 грн.
   Парканний блок "Гармонія" призначений для будівництва полегшених парканів як в приватному будівництві, так і в міському.    Приклади виконання огорож з колото блоку 400х200х200 і Блоку Гармонія 300х300х90 ..
35.00 грн.
Роттердам Антик - це міцний зв'язок між часом і епохами. Перебуваючи в цьому, подумки повертаємося до минулого - до витоків, старовинним образам і формам.   Приклади виконання огорож з цегли Роттердам Антик     ..
10.60 грн.
Кирпич Антик -це міцний зв'язок між часом і епохами. Перебуваючи в теперішньому часі, подумки повертаємося до минулого - до витоків, старовинних образів і форм.      Приклади виконання огорож з цегли 240х160х90 Антик     Повний прокрас виробу   ..
16.18 грн.
   Кришки декоративні для стовпів і парканів легко встановлюються, довго служать і підкреслюють унікальний дизайн вашої огорожі, при цьому маючи привабливий вигляд і не менш привабливу ціну. ..
100.00 грн.
Кришки Артішок, Шишка і Ананас можуть бути пофарбовані поліуретановою фарбою в колір під замовлення: ціна від 750грн./шт ..
300.00 грн.
   Кришки для стовпів і парканів легко встановлюються, довго служать і підкреслюють унікальний дизайн вашої огорожі, при цьому маючи привабливий вигляд і не менш привабливу ціну. ..
80.00 грн.
Кришка для басейну класична Кришка для басейну класична
Новинка Під замовлення
Для того, щоб надати Вашому басейну унікальний зовнішній вигляд, підвищити рівень безпеки зони басейну, використовується камінь для басейну. Також, завдяки своїй унікальній формі,камінь має такі переваги: - виступає вглиб басейну на 2-4 см., зменшує можливість випліскування води за межі б..
380.00 грн.
Показано з 1 по 14 із 17 (2 сторінок)