Ваш кошик

ТРОТУАРНА ПЛИТКА ТА БРУКІВКА

 

Широкий асортимент тротуарної плитки найрізноманітніших фактур і кольорів.

  

Показано з 1 по 40 із 96 (3 сторінок)

Тротуарна плитка – надійний, міцний, екологічно чистий та універсальний матеріал. Купити бруківку для оздоблення доріжок і майданчиків біля заміських будинків, парків, територій офісів, супермаркетів і різноманітних пішохідних зон – найкраще рішення. Ціна тротуарної плитки дозволяє широко її використовувати для створення дорожнього покриття на АЗС, територіях складів, крупних логістичних центрів та доріг з інтенсивним рухом. Розмаїття кольорів та форм фігурних елементів мощення (ФЕМ) дають змогу створювати розмітку, різноманітні орнаменти та малюнки.

Купити тротуарну плитку – бруківку Золотий мандарин

ТОВ «Золотий мандарин Квадра» завдяки налагодженій системі виробництва, постійному контролю якості та використанню новітнього обладнання, виготовляє багато різних типів бруківки. У асортименті компанії є тротуарна плитка товщиною 40 мм, вона використовується для мощення пішохідних ділянок. Бруківка товщиною 60 мм чудово підходить для територій з періодичним та тимчасовим заїздом машин, а також для руху транспорту різного тоннажу. Для доріг та руху вантажівок компанія виготовляє плитку товщиною 80 мм. Окрім цього, виробляються бетонні дорожні елементи мощення навіть для ділянок з рухом важкої та надважкої техніки – товщина такого покриття становить 100 мм і 120 мм. Можна купити продукцію заводу Золотий мандарин, яка призначена спеціально для паркування. Завдяки різноманіттю фактур і форм ФЕМ для майданчиків та терас, а також великоформатних елементів, є можливість створювати унікальні, абсолютно ексклюзивні дизайнерські рішення, продукція зможе витримати вагу навіть важких вантажівок. Асортимент компанії постійно розширюється. На даний момент можна купити різноманітні вироби з фактурою каміння, натуральної деревини чи з полірованою поверхнею. Ціна тротуарної плитки, що вказана на сайті чи у прас-листі, є зажди актуальною. Весь асортимент наявний у безкоштовному каталозі, який можна подивитися на офіційному сайті виробника чи отримати у наших менеджерів в офісі.

Бруківка – якість і надійність

Бруківка – найбільш затребуване дорожнє покриття. Вона лідирує завдяки простоті та лаконічності геометричних форм. Поєднуючи різні кольори, можна створювати нескінченну кількість варіантів різноманітних стилів – від барвистих мощень чи квітчастих візерунків, до чітких прямолінійних композицій. Багата палітра дозволяє підкреслити та доповнити стиль усієї ділянки чи зробити кольоровий акцент у визначеній зоні. Бруківка компанії Золотий мандарин відрізняється від продукції інших виробників підвищеними показниками експлуатаційних характеристик.

Висока міцність.

Міцність фігурних елементів мощення нашої компанії перевищує заявлені показники. Це стає можливим завдяки:

  • дотриманню процесів і технологій виробництва;
  • чотирьохрівневому контролю якості на усіх етапах виготовлення продукції;
  • використанню якісної перевіреної сировини.

Низький коефіцієнт водопоглинання та підвищена морозостійкість.

Завдяки унікальному складу бетонної суміші, уся продукція має низькі значення водопоглинання – не більш, ніж 6%. Це забезпечує довготривалу експлуатацію навіть в екстремальних кліматичних умовах з частими зимовими заморозками та відлигами.

Зносостійкість та тривкість до стирання.

Показник зносостійкості бетонної бруківки заводу Золотий мандарин складає не більш, ніж 0,7 г/см кв. Це означає, що продукція компанії може експлуатуватися багато десятиріч без стирання поверхні зі збереженням свого зовнішнього вигляду.

Стійкість та різноманіття кольорів.

Пігменти, які використовуються у виробництві, характеризуються підвищеною стійкістю. Вони не змінюють свій колір чи насиченість під дією ультрафіолетового випромінювання сонця.

Тротуарна плитка з укладкою

Наша компанія займається виробництвом бетонної продукції для комплексного благоустрою, укладкою плитки, розробкою дизайну територій та інтер’єрів, а також виготовленням ексклюзивних виробів під замовлення. Спеціалісти компанії виконують монтаж як механізовано, використовуючи новітнє обладнання, так і вручну. Укладання елементів мощення на дорогах, доріжках у власних будинках чи на території парків буде зроблене з дотриманням усіх необхідних вимог та норм:

  • якісний монтаж щебеневої основи;
  • дотримання необхідних ухилів;
  • монтаж зливового водовідведення;
  • якісне мощення.