Ваш кошик

РУЧНЕ УКЛАДАННЯ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!


ШВИДКО, ЯКІСНО З ГАРАНТІЄЮ

✦ Укладання тротуарної плитки на приватних територіях та приватним замовникам.

✦ Укладання тротуарної плитки підприємствам та комерційним замовникам.

Тротуарна плитка - універсальний і довговічний матеріал для мощення не лише доріг, тротуарів і площ, а й приватних ділянок, і навіть садових доріжок. Грамотне укладання тротуарної плитки профессійними майстрами подарує вам комфорт на довгі роки.

Звичайно ж, довговічність покриття з тротуарної плитки багато в чому залежить від якості самої плитки. Але одну з ключових ролей грає якість самого укладання і якість підготовленої основи під бруківку.

Етапи укладання тротуарної плитки:

1. Складання схеми ділянки.

Перед початком робіт з мощення бруківки, необхідно скласти детальний план. Скласти схему розміщення доріжок і майданчиків. Промалювати (якщо він є) малюнок або орнамент. Також необхідно продумати, які навантаження і на яких ділянках будуть діяти на плитку. Від цього залежить не лише вибір типу тротуарної плитки, але і облаштування щебенчатої основи і його глибина.

2. Вибір типу плитки.

Вибрати якісну плитку з різноманітного асортименту потрібно з урахуванням максимальних навантажень, які будуть впливати на бруківку. Фігурні елементи мощення (ФЕМ) відрізняються не лише за товщиною, розміром і кольором. Є безліч варіантів фактур - починаючи від текстури натуральної деревини або каменю, закінчуючи полірованими поверхнями.

Правильно обрати плитку, не допустивши помилок - допоможуть наші менеджери.

3. Розмітка ділянки.

Зазвичай розмітка робиться за допомогою мотузки і кілочків. По всій площі доріжок і майданчиків, згідно розмітки, риється котлован («корито») на необхідну глибину. Глибина цього котловану залежить від навантажень і обраного типу тротуарної плитки, а також типу ґрунту, його щільності і вологості, глибини залягання ґрунтових вод.

4. Підготовка основи.

Один з найважливіших етапів укладання плитки - підготовка щебенчатой основи, яке ще називають «пиріг». Основа складається з декількох шарів, які, в залежності від майбутніх навантажень на мозення, мають різну будову і товщину.

В обов'язковому порядку, перед монтажем основи, дно виротого корита необхідно ущільнити, попередньо видаливши всю велику органіку (коріння, гілки). Також необхідно перевірити чи немає пустот або нор.

На ущільнене дно засипається крупний щебінь, який в обов'язковому порядку ущільнюється. Наступні шари так само ущільнюються.

Слід пам'ятати, що від якості основи залежить, як довго слугуватиме покриття з тротуарної плитки. Неправильно підготовлена основа може призвести до утворення ям і хвиль, просіданню ґрунту, постійного застою дощової води і багатьох інших негативних наслідків. Тому краще довірити роботу з укладання тротуарної плитки нашим бригадам - ви заощадите час і сили і отримуєте гарантію якісного укладання тротуарної плитки.

5. Установка бордюрів.

Для фіксації бруківки, по периметру майбутнього майданчика, або по краях доріжки встановлюються бордюри або дорожні борти. Зазвичай вони встановлюються на бетонний розчин. Слід дуже уважно ставитися до виставлення бордюрів. Правильно виствалені бордюри не повинні хитатися, з верхній край повинен находитися в одній лінії, за винятком випадків з перепадами висоти ґрунту.

6. Укладання вирівнюючого шару і монтаж плитки.

На підготовлену основу укладається вирівнюючий шар з відсіву. Безпосередньо на нього монтується плитка. У жодному випадку не можна використовувати для монтажу плитки, особливо кольорової, гарцовку (цементно-піщану суміш). Цементний пил, при укладанні плитки, підіймається в повітря і згодом осідає на бруківці, назавжди зіпсувавши її зовнішній вигляд. Плитка стає блідою, з'являються сильні висоли і порушується водовідведення.

7. Засипка швів піском.

Шви укладеної тротуарної плитки заповнюються чистим, просіяним річковим піском.

Слід пам'ятати, що укладання плитки має безліч нюансів, які залежать не лише від типу плитки, навантажень на неї і типу ґрунту, але і від регіону, навколишнього ландшафту. Що б правильно і якісно укласти тротуарну плитку - слід звернутися до професіоналів.

ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО НАС, ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМУЄТЕ:

✔ Укладання тротуарної плитки будь-якої складності та конфігурації. Наші співробітники здатні творити дива та мають величезний досвід з виконання складних завдань.

✔ Реалізація складних дизайнерських рішень. Ми викладемо тротуарну плитку саме так як Вам потрібно, з урахуванням усіх технологічних вимог.

✔ Якісна підготовка основи. Ми маємо необхідне сучасне обладнення та навички для якісної підготовки підґрунтя, адже це є основа якісного укладання бруківки.

✔ Оперативність. Ми цінуємо Ваш та свій час, тому не станемо витрачати його даремно.