Ваш кошик

Новинки

Брус Брус
Новинка Під замовлення
Колекція Форест створювалась для поєднання надійності і краси в будь-якому ландшафті. Брус Форест імітує фактуру натуральної деревини та гармонійно поєднаються з будь-яким ландшафтом та екстер’єром будівлі.     ..
1300.00 грн.
Дошки фасадні Дошки фасадні
Новинка
Колекція Форест створювалась для поєднання надійності і краси в будь-якому ландшафті. Фасадні дошки - панелі, які імітують дошки не лише за фактурою, але й за розмірами, та гармонійно поєднаються з будь-яким ландшафтом та екстер’єром будівлі.     ..
2760.00 грн.
Клейова суміш еластична тиксотропна  армована КС-01
Новинка
Для плит з натурального та штучного каменю. Для поверхонь, що піддаються інтенсивним навантаженням та деформаціям. Для цоколів, терас, басейнів. Для систем «тепла підлога», печей, камінів. Підвищена волого- та морозостійкість. Висока фіксація на вертикальних поверхнях. &n..
320.00 грн.
Клейова суміш еластична товстошарова  (для великоформатних плит) КС-02
Новинка
Кріплення всіх видів плит та плитки на горизонтальні поверхні з великими перепадами рівня без попереднього вирівнювання.   Кріплення плит на вертикальній основи. Кріплення важких великоформатних плит. Для зовнішніх та внутрішніх робіт. Облаштування підлог з підігрівом. Для ..
320.00 грн.
Колона паркану, колона паркану кутова Колона паркану, колона паркану кутова
Новинка
Важливим елементом будь-якого ландшафту є паркани. Готові колони парканів компанії «ЗОЛОТОЙ МАНДАРИН» відповідають усім необхідним вимогам, а саме - витримують великі навантаження, морозостійкі не схильні до гниття та стирання, а також довговічні й практичні.  ..
8900.00 грн.
Показано з 1 по 14 із 71 (6 сторінок)