Ваш кошик

Колекція Гранде

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Гранде колекція
Колекція Гранде - ІІ
Показано з 1 по 39 із 39 (1 сторінок)

Модульні бетонні лавки - універсальні і зручні конструкції

Завдяки своїм унікальним особливостям вони чудово вписуються в різні варіанти ландшафту. Купити бетонну секційну лавочку за вигідною ціною - гарний спосіб оформити сквер, вулицю, територію зони відпочинку або алею. Завдяки величезному вибору кольорів і варіантів дизайну ці бетонні конструкції беззаперечно стали невід'ємним атрибутом сучасного міського ландшафту.

Купити бетонну модульну лавку Гранде Золотий мандарин

Компанія Золотий мандарин випускає колекцію бетонних лавочок Гранде. Вони складаються з різних секцій, які можна комбінувати в будь-якій послідовності. Блоки виробів відрізняються висотою і формою нижньої полички.
      • Секції конструкцій з високою поличкою дозволяють зручно поставити ноги, такі елементи благоустрою можна часто зустріти в парках або скверах. В процесі установки блоки розташовуються таким чином, щоб поличка відповідала стороні, на якій буде сидіти людина.
      • Блоки з низьким розташуванням полички мають цікавий мінімалістичний дизайн. Лавочки, що складаються з таких блоків, чудово підійдуть для оформлення території в сучасному стилі, виріб виглядає модно та стильно. Також така конструкція буде виграшно виглядати на території приватного будинку - вона підкреслить стиль і вишуканість ділянки.
У асортименті компанії Золотий мандарин можна обрати та купити різні складові модульних лавок Гранде: зі спинкою або без, з бетонним сидінням або дерев'яними дошками. Дизайнери компанії постійно розробляють нові варіанти модульних лавочок, орієнтуючись на потреби і комфорт покупців.

Модульні лавки - поєднання міцності і стилю

Секційні елементи благоустрою все частіше зустрічаються в парках і на вулицях нашої країни. Популярність виробів, яка постійно зростає, має свої причини - це можливість комбінувати різні блоки, створювати конструкції, що ідеально підходять під форму ландшафту. Бетонні лавочки компанії Золотий мандарин відрізняються від продукції інших компаній великим вибором форм і забарвлень, відмінною якістю, високою міцністю.
      • Вандалостійкість. Завдяки використанню високоміцного бетону в процесі виробництва, елементи благоустрою компанії Золотий мандарин вкрай стійкі до механічних впливів.
      • Стійкість до температурних змін, морозостійкість. Низьке водопоглинання дозволяє лавочкам зберігати свою якість, не дивлячись на заморозки або різкі перепади температур.
      • Екологічність. Бетонні елементи благоустрою компанії Золотий мандарин не виділяють токсичних речовин та зберігають чистоту навколишнього середовища.
      • Великий вибір кольорів і форм секцій лавок.
      • Легкість очищення елементів благоустрою. Гладка поверхня дозволяє швидко і просто видаляти різні забруднення. Під час виготовлення блоків використовуються сучасні технології – додавання інертних складових дозволяє отримати зернистий малюнок поверхні бетону, а якісне полірування робить вироби глянцевими. В результаті бетонна лавка зовні виглядає як виріб, створений з натурального каменю.