Ваш кошик

Сходи

З'єднати зони грунту, що знаходяться на різних рівнях, допоможе такий елемент ландшафту як Сходинка. Крім свого прямого функціонального навантаження, Сходинка виконує також і декоративну роль. Для цього досить дати волю фантазії. Так, будь-які недоліки рельєфу можна перетворити в переваги...
275.00 грн.
Брус Брус
Новинка Під замовлення
Колекція Форест створювалась для поєднання надійності і краси в будь-якому ландшафті. Брус Форест імітує фактуру натуральної деревини та гармонійно поєднаються з будь-яким ландшафтом та екстер’єром будівлі.     ..
1300.00 грн.
Сходи форест Сходи форест
Новинка Під замовлення
Вхідна група — це візитна картка будь-якої будівлі, знайомство починається ще на вулиці. Зовнішній вигляд бетонних сходів, що імітує структуру натурального дерева, природно гармонізує з будь-яким екстер’єром будівлі та типом ландшафту, і стане справжньою прикрасою вашої оселі. ..
0.00 грн.
Сходинка форест Сходинка форест
Новинка Під замовлення
Вхідна група — це візитна картка будь-якої будівлі, знайомство починається ще на вулиці. Бетонна сходинка є одним із кращих матеріалів, за допомогою якого влаштовуються сходи. Унікальна фактура сходинки вражає своїм природним виглядом та найкращим чином впишеться в будь-який екстер&r..
0.00 грн.
  Сходинки застосовуються для облицювання сходових маршів, а також  в приватному будівництві для декору сходів. Поверхня елементів обробляється шліфуванням.     ..
900.00 грн.
  Сходинки застосовуються для облицювання сходових маршів, а також ,в приватному будівництві для декору сходів. Поверхня елементів обробляється шліфуванням.   Розміри елементів:   Сходинка велика (1000х380х20)   Сходинка мала (325х380х20)   Сходинка кутова..
800.00 грн.
Підступеньок фігурний Підступеньок фігурний
Новинка
Бетон це матеріал який відкриває нам дивовижні можливості для втілення найсміливіших рішень архітекторів і дизайнерів, дозволяє імітувати архітектуру різноманітних стилів. Додати індивідуальність сучасним будівлям можна, використовуючи декоративні елементи з бетону.   ..
100.00 грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)