Ваш кошик

Будівельні суміші: кольорові суміші для розшивки швів ЗШ-03 і клейові суміші КС-01 і КС-02.

 

 

Нова лінійка продукції компанії "Золотой мандарин" - сухі будівельні суміші.

Клейова суміш еластична тиксотропна армована КС-01.

Призначена для монтажу плит з натурального і штучного каменю, на поверхнях, що піддаються інтенсивним навантаженням і деформаціям (в тому числі цоколі, тераси, басейни, системи «тепла підлога», печі, каміни). Має підвищену волого-і морозостійкість, високу фіксацію на вертикальних поверхнях, швидкий набір міцності і підвищену пластичність. Фасовка клейової суміші КС-01 - мішки по 25 кг. Вартість - 330 грн / уп.

Клейова суміш еластична товстошарова (для великоформатних плит) КС-02

Призначена для кріплення всіх видів плит і плитки на горизонтальні поверхні з великими перепадами рівня, без попереднього вирівнювання, а також кріплення плит на вертикальні поверхні, кріплення важких великоформатних плит (в тому числі для влаштування підлог з підігрівом, балконів, терас, сходів, експлуатуємих покрівель ). Має підвищену водо- і морозостійкість, швидкий набір міцності і підвищену пластичність, а також високу адгезію, еластичність, міцність, стійка до усадки. Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Фасовка клейової суміші КС-02 - мішки по 25 кг. Вартість - 350 грн / уп.

Суміш для розшивки швів, кладки клінкерної, лицьової цегли і каменю ЗШ-03

Використовується для заповнення та розшивання швів. Стійка до агресивного впливу атмосферного середовища, вологостійка, морозостійка, гідрофобна. Має високу адгезію, міцно тримається на бічних поверхнях цегли або каменю. Пластична, зручна в приготуванні і використанні. Представлена ​​в кольорах: сірий пісок, білий, бежевий і графіт. Фасовка клейової суміші ЗШ-03 - мішки по 25 кг. Вартість - 460 грн / уп.