Ваш кошик

Правила укладання тротуарної плитки

Навіть найкраща плитка в світі може стати безвартісною, якщо її укладати неправильно. Тротуарна плитка - це не тільки естетичний, але й довговічний матеріал для облаштування доріг, тротуарів, площ і дворів. Однак, щоб зберегти її красу і функціональність, потрібно дотримуватися деяких правил при її вкладанні. Ось декілька помилок, яких ні в якому разі не можна робити при роботі з тротуарною плиткою:

- Не промітати вкладену плитку гарцовкою (пішано-цементна суміш). Це призведе до того, що плитка втратить свій колір і стане сірою і безжиттєвою.
- Не замішувати гарцовку на вкладеній плитці. Якщо гарцовка залишиться на поверхні плитки, вона створить пляму, яку не можна буде видалити.
- Не різати болгаркою бетонну плитку на уже вкладеній плитці. Бетонний пил має частки цементу, які при контакті з вологою утворять бетонну корку на лицьовій стороні плитки. Це також змінить колір і текстуру плитки.
- Не просипати шви вкладеної плитки гарцовкою. Це не захистить шви від проростання трави, а тільки забруднить краї плитки бетонними наростами.
- Не допускати попадання бетонного розчину на лицьову поверхню плитки. Якщо ви робите фасадні або цокольні роботи, захистіть плитку від бризок розчину. В іншому випадку, ви ризикуєте отримати незмивні бетонні сліди на плитці.
- Не допускати попадання глини на лицьову поверхню плитки. Глина має інший колір і склад, ніж плитка, і може змалювати її. Особливо уникайте глинистого ярового піску при засипанні швів.
- Не допускати, щоб робітники розтрушували або розносили на своєму взутті гарцовку по вкладеній плитці. Гарцовка - це агресивна суміш, яка може пошкодити колористичний шар плитки.
- Не допускати попадання поливної води або добрив на лицьову поверхню плитки. Це може спричинити хімічну реакцію, яка змусить плитку змінюватися по зовнішньому вигляду.

Якщо ви хочете мати гарний і сталий результат при укладанні тротуарної плитки, слідуйте цим порадам і не допускайте помилок. Так ви зможете насолоджуватися своєю тротуарною плиткою протягом багатьох років.