Ваш кошик

Нестандартні рішення для складних задач.

Секційні елементи благоустрою все частіше зустрічаються в парках і на вулицях нашої країни. Популярність виробів, яка постійно зростає, має свої причини - це можливість комбінувати різні блоки, створювати конструкції, що ідеально підходять під форму ландшафту. Бетонні лавочки компанії Золотой мандарин відрізняються від продукції інших компаній великим вибором форм і забарвлень, відмінною якістю, високою міцністю.

      • Вандалостійкість. Завдяки використанню високоміцного бетону в процесі виробництва, елементи благоустрою компанії Золотий мандарин вкрай стійкі до механічних впливів.

      • Стійкість до температурних змін, морозостійкість. Низьке водопоглинання дозволяє лавочкам зберігати свою якість, не дивлячись на заморозки або різкі перепади температур.

      • Екологічність. Бетонні елементи благоустрою компанії Золотой мандарин не виділяють токсичних речовин та зберігають чистоту навколишнього середовища.

      • Великий вибір кольорів і форм секцій лавок.

      • Легкість очищення елементів благоустрою. Гладка поверхня дозволяє швидко і просто видаляти різні забруднення. Під час виготовлення блоків використовуються сучасні технології – додавання інертних складових дозволяє отримати зернистий малюнок поверхні бетону, а якісне полірування робить вироби глянцевими. В результаті бетонна лавка зовні виглядає як виріб, створений з натурального каменю.