Ваш кошик

ЗДИВОВАНІ ВІДВІДУВАЧІ, ЛОКДАУН І ПОЇЗДКА НА КІПР - ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ INTERBUILDEXPO 2021

Минула виставка InterBuildExpo 2021 створила чималий ажіотаж.

Через пандемії короновіруса, багато хто з учасників і відвідувачів боялися перенесення термінів, або взагалі скасування виставки. Але, на щастя, все обійшлося - виставка пройшла, і вельми успішно.

Продукція компаній-учасниць привертала до себе належний інтерес - були представлені перевірені часом товари і послуги, а так само цікаві новинки.

І, звичайно ж, стенд компанії "Золотий мандарин", як і на минулих виставках, привернув до себе загальну увагу. І навіть створив чималий ажіотаж.

Відвідувачі (буквально) оцінили зручність нової лави з колекції Барселона.

Дивлячись на вироби колекції Форест, ніхто не вірив що це бетон. Але "пощупавши" все належним чином, переконувалися - це бетон, а не дерево. І в захваті влаштовували фотосесію в імпровізованій фото-зоні.

Приємним сюрпризом був розіграш, однією з компаній-учасниць, поїздок на Кіпр. Ще більшим сюрпризом став виграш такої поїздки одним із співробітників компанії "Золотий мандарин".

З нетерпінням чекаємо наступної виставки, де "Золотий мандарин", і безліч інших компаній будуть дивувати відвідувачів своєю продукцією.