Ваш кошик

Паркани дизайнерські

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 90 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Паркан дизайнерський

Паркан – візитівка бідь-якої приватної, чи навіть громадсько\ території. І саме огорожа формує перше враження. Серед безлічі варіантів матеріалів, з яких роблять паркани, бетон є універсальним і найміцнішим. Бетонні елементи достатньо просто та легко монтуються та мають величезний асортимент, який дозволить обрати необхідних колір та фактуру. При цьому монтаж дизайнерських парканів з бетонних елементів виробництва компанії «Золотой мандарин» створить ексклюзивною будь-яку ділянку.

Переваги дизайнерського паркану

Бетонні елементи для дизайнерських парканів розроблялися не лише для неповторного зовнішнього вигляду. На перше місце ставилися функціональність, практичність, надійність та універсальність. При цьому, можна окремо виділити певні переваги:

  • Насичені, стійкі кольори що не тьмяніють на сонці.
  • Різноманітність розмірів і кольорових рішень.
  • Простота обслуговування та монтажу.
  • Використання високоміцного бетону, стійкого до частих заморозків і відлиг у зимовий період.
  • Екологічна безпека як для людини, так і для природного середовища.

Монтаж паркану

В залежності від типу паркану його монтаж може відрізнятися, проте здійснюється згідно технології монтажу певних типів елементів – технології укладання бетонних блоків, чи монтажу панелей на каркас.

Купити паркан дизайнерський

Купити елементи для монтажу дизайнерського паркану дуже просто. Достатньо зробити замовлення на сайті, або відразу зателефонувати нашим менеджерам, чи відвідати офіс компанії Золотой мандарин у м. Вишневе.

Як замовити дизайнерський паркан?

Щоб замовити паркан з особливим ексклюзивним дизайном, достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, або безпосередньо з відділом виготовлення виробів під замовлення. І ви станете власником надцйного, якісного та абсолютно ексклюзивного паркану, якого більше ніде неможливо буде побачити.