Меню
Ваш кошик

Укладання плитки

Ми займаємося укладанням більше 10 років на ринку нашої країни і знаємо, як догодити навіть самим потайним бажанням наших клієнтів. Наші фахівці допоможуть підібрати вам найкращі варіанти покриттів, прорахують всі варіанти основ і запропонують найекономніший варіант для облаштування вашої території, а укладальники в найкоротші терміни втілять вашу задумку в реальність.

Наша компанія пропонує вам не просто укладання тротуарної плитки, а перетворити ваш будинок і територію в куточок комфорту, краси і затишку. Ми почнемо працювати з моменту вашого першого дзвінка до нас і зробимо все щоб закінчити роботу якомога швидше.

Основні етапи

- Вибір форми та кольору тротуарної плитки та огороджуючих конструкцій не менш важливий ніж вибір підстави або сам процес укладання. Від форми залежить кінцевий вигляд вашої ділянки і поєднання його з будинком.

- Вибір покриття в залежності від навантаження та інтенсивності руху по ньому

- Визначення типу грунту на ділянці і його несучу здатність. Від характеристик грунту залежить обсяг робіт з підготовки підстави. Точно визначити характеристики грунту можна тільки в лабораторних умовах. Найменші витрати з облаштування підстави будуть при піщаних грунтах, найбільші - при глинистих. Для простого експрес-визначення складу грунту на ділянці можна скористатися самим простим методом скачати кульку з грудки грунту і розчавити його (якщо грунт сухий, його потрібно трохи намочити). Глиняні грунти легко скочуються і практично не утворюються тріщини при роздавлюванні кульки. Піщані грунти не скачуються або скочуватися з працею.

- Залежно від висоти підземних вод і підтоплення необхідно перед початком роботи провести процеси по додатковому дренажу ділянки.

- Кількість опадів впливає на шари в підставі. При великих кількостях опадів рекомендується застосовувати дренажну основу з високою щільністю шарів (зітріть нижче «Альтернативне підставу»)

- Промерзання грунту. Більш вологоємна грунт (глина, суглинок важкий, середній, легкий) промерзає сильніше і без морозостійкого шару (пісок від 20см) загрожує провалами ґрунту і псуванням покриття.

- Розмітка планування місцевості. На цьому етапі територія розбивається на ділянки, задаються ухил майданчиків.

- Пристрій корита і ущільнення дна корита трамбувальної машинкою. Проводиться виїмка грунту на необхідну глибину підстави і ущільнення дна.

- Пристрій морозо- захисного шару з піску і його ущільнення.

- Пристрій щебеневої основи згідно проекту і його ущільнення.

- Установка огороджувальних конструкцій (бортів, поребриків, стовпчиків) на ущільнену основу.

- Укладання иглопробивного геотекстилю. Основні функції збільшити несучу здатність підстави, дренувати вологу, захист від проростання коренів і рослин, запобігти змішування різних фракцій сипучих матеріалів, що захистить ваше покриття від провалів і ям.