Ваш кошик

Тротуарна плитка в Івано-Франківську

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 90 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Доставка тротуарної плитки

Доставка тротуарної плитки узгоджується з менеджером компанії та здійснюється безпосередньо зі складу заводу у м. Обухів та м. Вишневе:

 • за допомогою вантажного транспорту без маніпулятора (з самостійним розвантаженням);
 • за допомогою вантажного транспорту з маніпулятором;
 • самовивозом;
 • доставкою кур'єрськими службами.
ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ

Тротуарна плитка у м. Івано-Франківськ

Бетонна плитка для тротуарів – зручний та водночас популярний матеріал для благоустрою будь-якої території в Івано-Франківську. З застосуванням тротуарної плитки можна змінити ландшафт. Вона створює відчуття стилю та затишку одночасно. Серед її переваг можна назвати:

 • Зручність обслуговування та монтажу.
 • Екологічність.
 • Великий вибір кольорів.
 • Різноманітні фактури – від стандартної фактури до фактури натурального каменю або дерева.
 • Морозостійкість.
 • Стійкість до стирання.
 • Підвищена міцність.
 • Простота ремонту та обслуговування.

На сьогодні доступний величезний вибір елементів благоустрою, серед яких тротуарна плитка є одним з основних.

Великий вибір кольорових рішень та фактур дозволяють реалізувати будь-які дизайнерські рішення.

Серед процесів виготовлення бетонної плитки можна виділити технології гіперпресування пресування та лиття. Завдяки цим методам виробництва можна досягти швидкість та відносну дешевизну ( вібропресування ) та різноманітність фактур та поверхонь (лиття)

 

За допомогою ФЕМ (фігурних елементів мощення) можна вимостити не лише майданчики та доріжки приватних будинків, але й парки, площі та навіть дороги. Різноманітні малюнки та орнаменти можна реалізувати комбінуючи тротуарну плитку різноманітних кольорових рішень. Застосовуючи плитку у кольорі «Колормікс» можна домогтися створення вишуканого та привабливого дорожнього покриття без використання хитромудрих викладок.

ПОПУЛЯРНА ТРОТУАРНА ПЛИТКА

Старе місто Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон, спеціально підібрані суміші кольорового бетону..
330.00 грн.
Цегла 200х100 Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Застосування: Мощення зон пішохідного руху ..
330.00 грн.
Квадрати Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Застосування: Витримує навантаження руху ле..
330.00 грн.
Модерн Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрані суміші кольорового бетону. Застосування: Підходить дл..
510.00 грн.
Паркет Матеріал: Бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрані суміші кольорового бетону. Застосування: Підходить для зон з тимча..
510.00 грн.
Плац Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Спеціально підібрані суміші кольорового бетону. Застосува..
360.00 грн.
Маргарита Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Застосування: Витримує навантаження руху легков..
360.00 грн.
Плита 400х400 без фаски Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Застосування: Підходить для ..
345.00 грн.