Ваш кошик

Тротуарна плитка у Горлівці

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 90 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Доставка тротуарної плитки

Доставка тротуарної плитки узгоджується з менеджером компанії та здійснюється безпосередньо зі складу заводу у м. Обухів та м. Вишневе:

 • за допомогою вантажного транспорту без маніпулятора (з самостійним розвантаженням);
 • за допомогою вантажного транспорту з маніпулятором;
 • самовивозом;
 • доставкою кур'єрськими службами.
ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ

Тротуарна плитка у м. Горлівка

Бетонна бруківка – зручний та водночас популярний матеріал для благоустрою будь-якої території у Горлівці. За допомогою бруківки можливо покращити будь-який ландшафтний дизайн. Вона створює відчуття стилю та затишку одночасно. З найважливіших відмінних рис можна виділити:

 • Зручність обслуговування та монтажу.
 • Екологічність.
 • Стійкість до стирання.
 • Великий вибір кольорів.
 • Різні фактури.
 • Морозостійкість.
 • Простота ремонту та обслуговування.
 • Підвищена міцність.

На сьогодні можна зробити вибір необхідних елементів благоустрою, серед яких бетонна бруківка є вирішальним елементом.

Різноманітність фактур та кольорів дозволяють підібрати необхідний вид продукції.

Серед технологій виробництва тротуарної плитки виділяють методи вібропресування та лиття. Завдяки цим методам виробництва стало можливо досягти зниження матеріальних витрат та збільшення продуктивності ( напівсухе пресування ) та різноманітність фактурних рішень (технологія лиття)

 

За допомогою бруківки можна вимостити не лише майданчики та доріжки приватних будинків, але й парки, площі та навіть дороги. Різні орнаменти та візерунки можна створити використовуючи різні кольори плитки. А застосовуючи плитку у кольоровому рішенні колормікс можна домогтися створення вишуканого та привабливого дорожнього покриття не використовуючи складних викладок.

ПОПУЛЯРНА ТРОТУАРНА ПЛИТКА

Старе місто Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон, спеціально підібрані суміші кольорового бетону..
330.00 грн.
Цегла 200х100 Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Застосування: Мощення зон пішохідного руху ..
330.00 грн.
Квадрати Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Застосування: Витримує навантаження руху ле..
330.00 грн.
Модерн Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрані суміші кольорового бетону. Застосування: Підходить дл..
510.00 грн.
Паркет Матеріал: Бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрані суміші кольорового бетону. Застосування: Підходить для зон з тимча..
510.00 грн.
Плац Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Спеціально підібрані суміші кольорового бетону. Застосува..
360.00 грн.
Маргарита Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Застосування: Витримує навантаження руху легков..
360.00 грн.
Плита 400х400 без фаски Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Однотонний кольоровий бетон. Застосування: Підходить для ..
345.00 грн.