Ваш кошик

Облицювальний камінь з полірованною поверхнею

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Плита полірована Матеріал: Високоміцний бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрані суміші кольорового бетону. Застосування: Облицювання ..
0.00 грн.

Облицювальний камінь з полірованою поверхнею

Облицювання стін плитами з полірованого каменю є чудовим рішенням для будь-якого стилю та дизайнерського рішення. В оформленні деталей фасадів або елементів благоустрою давно використовуються плити з полірованого натурального та штучного каменю. А останнім часом все більшої популярності набуває використання облицювання з полірованою поверхнею всередині приміщень. Різноманітність кольорів і текстур дають можливість створювати різні стилістичні комбінації.

В основі якості штучних полірованих облицювальних плит компанії Золотий Мандарин лежить чітко вивірений склад високоміцного кольорового бетону з мінеральними наповнювачами, та обробка на високоточному обладнанні.

Полірована поверхня бетонного облицювального каменю чудово доповнює практично будь-який дизайн та стиль оформлення як внутрішнього простору приміщень, так і елементів ландшафту та вуличного благоустрою.

Де придбати декоративну поліровану плитку

Поліровані облицювальні плити виробництва компанії Золотий Мандарин можна придбати як безпосередньо в нашому офісі, так і у дилерів, розташованих практично в усіх регіонах України. Для того щоб оформити покупку, достатньо вибрати вид облицювального каменю, що сподобався, на нашому сайті і оформити замовлення. Також замовити полірований облицювальний камінь можна в офісі компанії.

Застосування полірованого бетонного облицювання

Як уже відомо, поліровані облицювальні плити давно і успішно використовувалися для оформлення фасадів, парапетів та елементів паркового благоустрою. А в останні десятиліття поліровані поверхні все частіше використовуються в приватному будівництві та оформленні інтер'єрів. Висока вартість натурального полірованого каменю компенсується полірованими бетонними плитами. Завдяки якості компонентів і ретельно підібраній рецептурі, такі вироби навіть перевершують на вигляд, якість і міцність натуральні матеріали.

Поліровані бетонні плити монтуються на поверхню як звичайна облицювальна плитка. Невелика товщина плит дозволяє проводити монтаж без спеціальної системи кріплення. Поверхня, що облицьовується, повинна бути підготовлена так само, як і для монтажу звичайної облицювальної плитки (очищена та прогрунтована). Безпосередньо монтаж ведеться на цементні клейові розчини (клей для облицювальних плит).