Ваш кошик

Облицювальний камінь з фактурою клінкеру

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Клінкер Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів. Поверхня бетону: Фактурна. За..
0.00 грн.

Клінкерна цегла – популярний оздоблювальний та будівельний матеріал (від нім. Klinker), який виготовляється із суміші глини, клінкеру та вапняку. Він має чудовий зовнішній вигляд, але через його високу вартість, цегляну кладку чудово замінює декоративний облицювальний бетонний камінь. Застосування бетонного облицювання не тільки заощаджує фінанси та простір, але й знижує навантаження на стіни та фундамент, а також дозволяє використовувати значно більшу кількість кольорових варіантів оздоблення.

Де придбати бетонну клінкерну плитку

Облицювальна цегла з фактурою клінкеру застосовується так само, як і всі види штучного облицювального каменю – усередині та зовні приміщень. А монтаж не відрізняється від встановлення інших видів облицювального каменю. Різноманітність кольорів дозволяє використовувати камінь без додаткової обробки. Придбання облицювального бетонного каменю з фактурою клінкерної цегли дозволить заощадити значні кошти. Для замовлення облицювання з фактурою клінкеру достатньо звернутися до менеджерів нашої компанії або зробити замовлення на нашому офіційному сайті.

Застосування облицювальної цегли з фактурою клінкеру

На сьогодні декоративне оздоблення цеглою з фактурою клінкеру знаходиться на вершині популярності. Такий облицювальний матеріал з однаковим успіхом застосовується як усередині відвідувань, так і для оздоблення фасадів. Гарна і міцна облицювальна цегла може надати інтер'єру неповторний стиль, наприклад, ефект старовини з її магнетизмом і величністю або відтінки індустріальності та урбаністичності. Все залежатиме від стилістичного напрямку дизайну.

Серед безлічі архітектурних напрямків, де клінкерна цегла є, так би мовити, основою – можна виділити кілька основних: лофт, сільський стиль або як його ще називають кантрі та хай-тек. Стиль лофт (loft у перекладі буквально означає горище) характеризується мінімальною кількістю обробки, відкритими балками, повітропроводами, трубами та іншими комунікаціями. У створенні такого стилю основну роль часто відіграє цегляна кладка.

Інтер'єр у стилі кантрі більш доречний для приватних або заміських будинків, завжди містить цегляну стіну та часто дерев'яні меблі.

Стилю хай-тек (Hi-Tech) обов'язково притаманні чіткі лінії, відкритість, поліровані та хромовані елементи, які значно виділяються на фоні однотонних цегляних стін. Але який би стиль не застосовувався, фактура клінкерної цегли завжди надасть завершеності та гармонійності дизайну.