Ваш кошик

Облицювальний камінь з фактурою деревини

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Форест Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів. Поверхня бетону: Фактурна. Зас..
0.00 грн.
Облицювальне каміння Дошка Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетон..
0.00 грн.
Рейка Матеріал: Високоміцний кольоровий бетон. Кольорове виконання: Спеціально підібрана суміш кольорових бетонів. Поверхня бетону: Фактурна. Заст..
0.00 грн.
Плінтус Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактура деревини. Кольорове виконання: Спеціально підібрана композиція кольор..
0.00 грн.

Облицювальний бетонний камінь з фактурою деревини

Деревина – популярний будівельний та оздоблювальний матеріал. Вона поєднує в собі зручність та природну привабливість натуральної фактури. Але використання деревини для обробки стін будівель, особливо зовні має низку недоліків. Навіть спеціально оброблена натуральна деревина погано переносить котакт із вологою. Другою негативною рисою натурального матеріалу є його висока горючість. Також недоліком натуральної деревини є втрата привабливості зовнішнього вигляду та кольору.

Цих недоліків позбавлені бетонні оздоблювальні матеріали компанії Золотий мандарин.

Бетонний облицювальний камінь з фактурою натуральної деревини, виготовляється з застосуванням технологій, які гарантують абсолютну передачу фактури натурального матеріалу. Завдяки використанню високоякісних матеріалів та бетону високої міцності, облицювальний камінь з фактурою натуральної деревини не втрачає свій колір та зберігає привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Купити облицювальний камінь із фактурою натуральної деревини

Фасадний камінь з фактурою натуральної деревини - вельми популярний матеріал, який вже багато років використовується для оздоблення стін різних конструкцій. Зростання попиту на такий тип облицбвання викликане не лише надійністю та довговічністю, яка багаторазово перевищує якості натурального матеріалу, але й чудовим зовнішнім виглядом, а також доступністю. Купити фасадний камінь з фактурою дерева можна в офісі компанії Золотий мандарин, або замовивши на нашому сайті.

Перевага бетонного облицювального каменю

Бетонний облицювальний камінь з фактурою натуральної деревини застосовується в оформленні як інтер'єру, так і екстер'єру будівель. Практика показала надзвичайну зручність використання такого типу облицювання для реалізації різноманітних дизайнерських рішень. Серед безлічі переваг штучного облицювального каменю з фактурою деревини можна виділити кілька основних:

  • легко використовувати під час монтажу;
  • має прийнятну вартість;
  • відносно невелика маса;
  • бетонна облицювальна плитка може бути виготовлена як точна копія дефецитних порід деревини;
  • абсолютна вогнестійкість;
  • простота у догляді;
  • застосовується як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт.