Ваш кошик

Кришки для паркану та колон

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 90 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Кришка двоскатна 500х180 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Без фактури. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Розміри..
100.00 грн.
Кришка двоскатна 500х260 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Без фактури. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Розміри..
110.00 грн.
Кришка двоскатна 500х500 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Без фактури. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Розміри..
140.00 грн.
Кришка чотирьохскатна 380х380 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Без фактури. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Ро..
130.00 грн.
Кришка чотирьохскатна 480х480 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Без фактури. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Ро..
140.00 грн.
Кришка Плита декоративна для паркану та парапету кутова (скол дві сторони і торець)  400х250х60 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бет..
130.00 грн.
Кришка Плита декоративна для стовпа (скол одна сторона і два торця) 450х225х60 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Колотий край..
130.00 грн.
Кришка Плита декоративна для парапету (скол дві сторони)  450х250х60 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Колотий край. Ко..
130.00 грн.
Кришка Ананас Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Об’ємна. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Фарбова..
400.00 грн.
Кришка Артишок Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Об’ємна. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Фарбов..
350.00 грн.
Кришка шишка Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Об’ємна. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Фарбований бе..
400.00 грн.
Кришка фігурна Шар Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Об’ємна. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Розміри, мм..
400.00 грн.

Кришка для паркану

При будівництві будинку важливий кожен елемент ділянки. Паркан - перше, що бачать люди, проходячи повз територію. Дизайн огорожі, його розміри, якість, фактура, верхні кришки - все це впливає на загальну оцінку та враження від ділянки. Крім цього, огорожа виконує дуже важливу функцію - вона створена для захисту території. Саме тому так важливо відповідально підійти до створення огорожі.

Ковпак для забору - завершальна частина огорожі. Він додає всій конструкції завершений і охайний вигляд. Також декоративний парапет на паркан здатний повністю перетворити всю ділянку.

Купити бетонні кришки

Кришки на паркан можна купити, спираючись на потрібні особливості форми. Їх колір, розміри, стиль підбираються відповідно до загального дизайну території і гармонійно його доповнюють. Замовити ковпак на стовп чи кришку паркану також можна і для того, щоб повністю візуально перетворити ділянку або внести свіжу ноту в екстер'єр: сьогодні можна вибрати бетонний парапет будь-якого дизайну.

Купити парапет для огорожі в Києві можна дуже просто: на сайті розміщені різні варіанти, можна вибрати і замовити відповідний виріб для огорожі. Величезна різноманітність кольорів, фактур і форм продукції відкриває можливості для дизайнерських експериментів, навіть самий непоказний ділянку стане виглядати зовсім по-новому.

Види бетонних кришок

Кришки паркану можуть відрізнятися за деякими характеристиками:
  • дизайн - колір і форма зазвичай підбираються відповідно до стилю і оформленням всієї ділянки;
  • конструкція виробів: вони можуть бути двосхилі, чотирьохскатні, мати колотий край;
  • розміри кришок також різняться: виріб може бути як прямокутним, так і квадратним.

Бетонні парапети не тільки красиво декорують огорожу, надаючи йому завершений і охайний вигляд. Це необхідні елементи огорожі з найважливішими функціями:

  • захист стовпів огорожі і основної конструкції від несприятливих погодних умов;
  • збільшення терміну експлуатації огорожі;
  • захист конструкції від попадання зайвої вологи і руйнування.
  • унікальний декор: підібравши правильний варіант, територія виглядає по новому.

Парапет на паркан - ідеальне рішення

Бетонні ковпаки на паркан поєднують в собі стильний дизайн і високу якість. Вона багато в чому залежить від компанії-виробника. Завод Золотой мандарин, в свою чергу, ретельно стежить і контролює всі етапи виробництва бетонних виробів. Дотримуючись точного дозування матеріалів, витримку водоцементного відношення, правильних умов для набору міцності і перевіряючи готову продукцію, завод виготовляє вироби, які значно перевершують за якістю аналоги заводів, що відносяться не так відповідально до процесу виготовлення.