Ваш кошик

Кришки для басейну

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 90 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Кришка для басейну класична Кришка для басейну класична
Під замовлення
Кришка для басейну Класична Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Без фактури. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. &nbs..
410.00 грн.
Кришка для басейну Жолудь Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Об’ємна. Кольорове виконання: Кольоровий бетон. Розм..
980.00 грн.

Кришки для басейну – копінговий камінь

Басейн - елемент благоустрою території, який дозволяє розслабитися, відпочити, та при цьому додає розкіш всій ділянці та певним чином підкреслює статус. При цьому завершеність та функціональність басейну додають кришки для басейну, або копінговий камінь. Це функціонально необхідні і завершальні елементи дизайну басейну.

Купити бетонні кришки для басейну

Кришки - найважливіша складова басейну. Ці елементи здатні додати свій шик, від їх дизайну залежить стиль всієї території. Продукція Золотой мандарин - кращий вибір для оформлення ділянки. Купуючи кришки від виробника Золотой мандарин, можна бути впевненим в високої міцності і якості виробів. Такий вибір дозволить зберегти багато сил і коштів в подальшому.

Копінгове каміння зроблено з високоміцного бетону і завдяки цьому має найважливіші властивості:

  • Екологічність. На відміну від пластикових аналогів, вироби з бетону абсолютно безпечні для навколишнього середовища і людини. Цей матеріал виготовляється з натуральних компонентів: щебінь, пісок, вода, цемент. Такий склад, а також результати численних досліджень довели екологічність такої продукції.
  • Морозостійкість. Вироби Золотой мандарин витримують велику кількість циклів заморожування і відтавання. Така особливість дозволяє кришок з бетону бути ідеальним рішенням для оформлення вуличних басейнів.
  • Легкість догляду. Бетонна продукція має одну важливу особливість - її дуже просто очищати від забруднень, вони не проникають глибоко в структуру виробів, і при необхідності вони легко очищаються.
  • Універсальність: вироби з бетону мають різні розміри, це дозволяє вибрати правильний варіант.
  • Різноманітність дизайнерських рішень. Завершальні елементи з бетону відрізняються різним стилем. У колекції є класичний варіант оформлення, який ідеально підійде до будь-якого дизайну території. Також можна купити кришку Жолудь: рельєфна поверхня підкреслить індивідуальність і шарм ділянки.

Кришка на басейн - міцність і стиль

Продукція Золотой мандарин має незмінно високу якість. Такі властивості - результат складної роботи і постійної перевірки процесу виготовлення виробів. Безвідповідальне ставлення до виробництва призводить до вкрай поганої якості продукції, так як абсолютно кожен етап має вирішальне значення.

Завод Золотой мандарин відрізняється четирёхуровневим контролем якості:

  • вхідні перевірка сировини;
  • контроль підготовки бетонної суміші;
  • перевірка, яка здійснюється в процесі виробництва бетонної продукції;
  • контроль якості і властивостей отриманих виробів.