Ваш кошик

КНИГИ ТА КАТАЛОГИ

Каталог містить розділи: фігурні елементи мощення (складається з підрозділів розділених за критеріями витримки навантаження - пішохідна зона, рух легкового транспорту, тощо, а також крупноформатні плити, решітки для газонів та схилів, плитка для площадок та терас, тактильна плитка); дорожні та тротуарні елементи благоустрою; сходи; облицювальний камінь; паркани, клумби, кришки; блоки бетонні та елементи для підпірних стін; паркові елементи та вуличні меблі. Також наведено багато корисної інформації та рекомендацій по укладці, монтажу та догляду.
В каталозі колекції Травертин представлено вироби, що імітують натуральний природний камінь. Каталог складається з розділів: облицювальний камінь; сходинки; плитка для площадок та терас, тощо. Наведена продукція що випускається в серійному виробництві та під замовлення.
В каталозі колекції Форест представлено вироби, що неперевершено імітують структуру натурального дерева. Каталог складається з розділів: вироби колекції Кантрі; облицювальний камінь; сходинки; плитка для площадок та терас; дошки фасадні; брус; ліхтарі, тощо. Окремої уваги заслуговують новинки продукції, що наведені в каталозі.
Книга для всіх, кому не байдуже місце в якому вони живуть - місто, село, чи селище. В цій книзі йде мова про те, звідки береться той самий затишок і комфорт що притаманний європейським містам. Книга складається з розділів, з яких ви дізнаєтесь про важливість міського дизайну, про фасади, парки і озеленення, про лавки, тротуари і скульптури, про фонтани, ліхтарі і боларди (тумби, стовпчики), а також про огорожі і зупинки громадського транспорту, про урни і прибирання сміття, тв про багато іншого, що робить наше иття комфортнішим.
В цій книзі розповідається про те, що робить місто привабливим, про ті “дрібниці”, які зазвичай не помічають туристи. Але саме ці “дрібниці” роблять комфортним життя мешканців та гостей міста, відкриваючи його назустріч людям, наповнюючи повітрям та енергією. З розділів книги ви дізнаєтесь про міську символіку, сучасну архітектуру, фонтани і фонтанчики, про боларди (антипарковочні елементи, тумби, стовпчики), про велосипедний рух, міське освітлення, дитячі і спортивні майданчики, про дорожнью розмітку. А також про важливість міського дизайну, який суспільний транспорт буває, про стильні зупинки громадського транспорту, про паркаи, озеленення та міські скульптури, а також про міські ринки, вуличну торгівлю, про те чому урн для сміття так багато, а також багато іншого, що роблять комфортним життя жителів і гостей міста.
Дорога в майбутнє. Бетонні вироби для облаштування українських доріг та тротуарів. Як зробити українські міста та села комфортними для людей? Відповідь на це питання наведена у книзі-каталозі Дорога в майбутнє. Цей «путівник» складається з розділів: перехрестя; кільцева розв’язка; острівці безпеки; поворот; бульвар; пішохідний перехід; «лежачий поліцейський»; стоянка автотранспорту; зупинка міського транспорту; «система заїздів»; кільцева розв’язка, та інші. Наведено багато прикладів реалізованих проектів, та величезна кількість корисної інформації, додаткові заходи безпеки, колекції паркових та антипаркувальних виробів, а також фотогалерея.
Окремо підібрані розділи книги-каталогу «Дорога в майбутнє», в яких наведено рішення для доріг. Містить розділи: перехрестя; кільцева розв’язка; острівці безпеки; поворот; Т-подібне перехрестя. Також наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації.
Окремо підібрані розділи книги-каталогу «Дорога в майбутнє», в яких наведено рішення для тротуарів. Містить розділи: бульвар; «система заїздів»; тротуар. Також наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації.
Окремо підібрані розділи книги-каталогу «Дорога в майбутнє», в яких наведено рішення для зупинок та стоянок. Містить розділи: стоянка автотранспорту; зупинка міського транспорту; зона відпочинку на автомагістралі. Також наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації.
Окремо підібрані розділи книги-каталогу «Дорога в майбутнє», в яких наведено рішення для дорожньої розмітки. Містить розділи: пішохідний перехід; «лежачий поліцейський»; дорожня розмітка. Також наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації.