Ваш кошик

Модульні бетонні лавки Гранде - ll

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Лавки колекції Гранде - II

Модульні лавочки Гранде з високою виборкою (поличкою) - універсальне і зручне рішення для оформлення паркових територій. На сайті компанії Золотий мандарин можна купити бетонну лавку для облаштування саду або дачну лавку – такий виріб стане чудовою рисою, яка доповнить ділянку і також стане функціонально корисним елементом території. Конструкція лавочки дозволяє коригувати довжину, таким чином, метраж підлаштовується під індивідуальні потреби клієнта: можна розмістити на ділянці довгу лаву, влаштовуючи веселі зустрічі з друзями на свіжому повітрі, або встановити кілька секцій лавочки та оформити затишний куточок для себе і близьких.

Купити бетонні модульні лавки Гранде Золотий мандарин

Модульні лавки Гранде відрізняються важливою особливістю - високе розташування полички. Така деталь наділяє їх рядом значних переваг:
      • Можливість установки підсвічування. Виїмка в бетонній секції дозволяє обладнати лавочку LED підсвічуванням - таке дизайнерське рішення буде виглядати незвично і модно. Установка виробів навіть у дуже похмурому сквері перетворить його в популярне і людяне місце.
      • Високе розміщення полички дозволяє комфортно розташувати ноги, що робить її зручною для відпочиваючих – ця деталь є надзвичайно важливою, адже лавки – невід’ємна складова зон відпочинку. Лавочки, створені з різних секцій, легко стануть візитівкою парку, підвищать його відвідуваність.
      • Лавки Гранде дуже стійкі і відрізняються вандалостійкісттю. Високі показники міцності досягаються особливими технологіями виробництва матеріалу: бетон виготовляється методом лиття з дотриманням багаторівневого контролю якості. Таким чином, встановивши лавку в громадському місці, можна не замислюватися над її збереженням: будь-які спроби зіпсувати лавочку не увінчаються успіхом.
      • Надійність. Гуляючи вулицями, часто можна побачити вигорілі і потріскані елементи благоустрою, це виглядає неестетично. Бетонні лавочки Золотий мандарин не псуються через несприятливий вплив заморозків і відлиг, а колір виробів не вигоряє під яскравими сонячними променями завдяки використанню високоякісних компонентів.
      • Бетонні лавки дуже прості в обслуговуванні. Матеріал має глянцеву поверхню, завдяки чому різні забруднення - від звичайного бруду до графіті, дуже легко видаляються з поверхні.