Ваш кошик

Декоративне каміння для клумби

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Камінь декоративний для клумби  175х100 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольорови..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби  175х150 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Коль..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х200 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х250 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий бето..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х300 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий бето..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х350 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий бето..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х500 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий..
0.00 грн.
Комплект каміння декоративного для клумби Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий б..
0.00 грн.
Кришка Плита декоративна для паркану та парапету кутова (скол дві сторони і торець)  400х250х60 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бет..
0.00 грн.
Кришка Плита декоративна для стовпа (скол одна сторона і два торця) 450х225х60 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Колотий край..
0.00 грн.
Кришка Плита декоративна для парапету (скол дві сторони)  450х250х60 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Колотий край. Ко..
0.00 грн.

Декоративний камінь для клумб

Клумби - поширене рішення для оформлення ділянок, вони освіжають територію і добре підходять для будь-яких дизайнерських ідей. Квітники можуть створюватися різними способами і для цього використовуються різноманітні матеріали. Одним з них є штучне декоративне каміння - це популярний вибір при оформленні ділянки. Бетонне каміння для клумби точно повторює фактуру натурального матеріалу, з боку здається, що основа квітника створена з гірської породи.

Купити декоративний камінь для клумби

Купити декоративні елементи для квітників і клумб, які відповідають високій якості і надійності можна на нашому сайті, або в офісі компанії.

Штучний декоративний камінь - краще рішення для оформлення квітника. Завдяки тому, що з бетонних блоків створюються конструкції абсолютно різних форм, можна скомбінувати унікальну квіткову композицію, яка ідеально пасуватиме для конкретної ділянки. Купити бетонні блоки для клумби - правильне і розумне рішення.

Бетон відмінно підходить для квітників:

  • він простий в монтажі, для його укладання навіть не потрібні спеціальні навички;
  • високі показники пожежостійкості;
  • міцність;
  • стійкість до несприятливих погодних умов;
  • довговічність;
  • екологічність.

Штучні камені для клумби

Бетонні елементи для клумб Золотий мандарин - гарантія якості

Якість бетонних елементів багато в чому залежить від компанії-виробника. Виготовлення бетонної суміші - складний процес, в якому враховується величезна кількість чинників. Якщо не дотримуватися правильної технології та рецептури, продукція вийде неякісною і недовговічною.

Завод Золотий мандарин Квадра відрізняється чотирьохрівневим контролем якості виробів. Всі етапи виробництва уважно перевіряються і коригуються. Саме тому продукція компанії настільки надійна. Тривала експлуатація виробів в різних містах України підтверджує високу якість.

Великий вибір кольорів

В асортименті представлена величезна палітра кольорів: можна замовити декоративні бетонні блоки в стандартному кольоровому виконанні, або у кольорі Колормікс (плавні і різкі переходи різних відтінків, приглушені і яскраві тони створюють імітацію природного забарвлення матеріалу). Крім цього, рельєфна і об'ємна поверхню імітує текстуру натурального каменю.