Ваш кошик

Блоки для підпірних стінок

БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ ДО 10 ГРИВЕНЬ НА КВАДРАТНОМУ МЕТРІ?
НАДАЄМО КЕШБЕК ВІД 80 ГРН ЗА ПІДДОН
Звертайтеся за тел.:
+38 (067) 449-25-43;
+38 (097) 511-84-80;
+38 (067) 491-49-70.

Повернення транспортних піддонів (ФОП Скрипов О.І.) .
ВИГІДНО!

Блок декоративний Маквол Матеріал: Високоміцний бетон. Застосування: Зміцнення схилів, зведення підпірних стінок. Монтаж: Блоки вста..
0.00 грн.
Кришка декоративна Маквол Матеріал: Високоміцний бетон. Застосування: Зміцнення схилів, зведення підпірних стінок. Монтаж: Монтуєтьс..
0.00 грн.
Приклади виконання огорож з блоів декоративних (400х200х200)..
0.00 грн.
Камінь декоративний для паркану Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий бетон...
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби  175х100 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольорови..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби  175х150 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Коль..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х200 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х250 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий бето..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х300 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий бето..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х350 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий бето..
0.00 грн.
Камінь декоративний для клумби 175х500 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий..
0.00 грн.
Комплект каміння декоративного для клумби Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактурна. Кольорове виконання: Кольоровий б..
0.00 грн.
Кришка Плита декоративна для стовпа (скол одна сторона і два торця) 450х225х60 Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Колотий край..
0.00 грн.
Брус Матеріал: Високоміцний бетон. Поверхня бетону: Фактура деревини. Кольорове виконання: Спеціально підібрана композиція кольорового бетону. Дов..
0.00 грн.
Блок незнімної опалубки (510х400х235) Матеріал: Високоміцний бетон. Застосування: Будівництво монолітних бетонних і залізобетонних стрічко..
0.00 грн.
Блок незнімної опалубки (510х250х235) Матеріал: Високоміцний бетон. Застосування: Будівництво монолітних бетонних і залізобетонних стрічко..
0.00 грн.

Підпірні стінки

Підпірні стінки - єдино вірне рішення при впорядкуванні складного рельєфу ділянки з перепадами висот. По факту - ідеально рівних ділянок практично не існує - або вони були попередньо вирівняні, або ж на них існує певний ухил. Але за допомогою підпірних стінок можна не лише створити рівні тераси, а й підкреслити красу рельєфу, перетворити перепад висоти в перевагу оформлення ландшафту. Варто враховувати, що створення штучних перепадів висот, розділень ділянок за рівнями стає все більш і більш популярним.

Для створення підпірних стінок можна використовувати найрізноманітніші матеріали, але найефективнішим рішенням є якісні бетонні блоки і камені, які мають ряд переваг:

  • стійкість до вологи і частих заморозків;
  • високу міцність;
  • декоративність;
  • багатофункціональність і універсальність використання.

Елементи для підпірних стінок

Найпрактичнішими елементами для створення підпірних стінок та тими що найчастіше використовуються є бетонні блоки. Компанія Золотий мандарин випускає найрізноманітніші бетонні блоки, які можна використовувати як для створення підпірних стенок.так та будівництва огорож, клумб, квітників.

Єдиними спеціалізованими блоками, які розроблені виключно для спорудження підпірних стінок і зміцнення крутих схилів, є блоки Макволл. Ці блоки монтуються з використанням геосинтетичних матеріалів (георешітка), і дозволяють споруджувати підпірні стіни висотою до 30 метрів. До того ж блоки системи Макволл дозволяють заощадити значні кошти в порівнянні зі спорудженням залізобетонних підпірних конструкцій і мають декоративний зовнішній вигляд.

Купити блоки для підпірних стінок

Для спорудження підпірних стінок варто використовувати бетонні елементи, які можна вибрати за кольором, розмірами або фактурою. Для того що б купити елементи підпірних стінок, достатньо оформити замовлення на нашому сайті, або звернутися до менеджера нашої компанії.