Ваш кошик

Колекція Травертин

Поребрики травертин Поребрики травертин
Новинка Під замовлення
Поребрик є обов’язковим елементом будь-якого ландшафту. Він використовується не лише для естетичного візуального обмежування зон, але й виконує функцію укріплення ґрунту та розділення між елементами мощення й прилеглим ґрунтом. Саме тому Матеріал для цих елементів має витримувати вел..
0.00 грн.
Травертин вузький Травертин вузький
Новинка Під замовлення
Облицювальний камінь Травертин своїм природним виглядом і натуральними відтінками робить стиль будинку вишуканим та величним. Особливо популярний облицювальний камінь Травертин для внутрішніх робіт та в обробці екстер’єра: фасадів, парканів, цоколів.   ПІД ЗАМОВЛЕННЯ ..
0.00 грн.
Крупноформатний Травертин Крупноформатний Травертин
За попереднім замовленням Новинка
ОБЛИЦЮВАЛЬНЕ КАМІННЯ КРУПНОФОРМАТНИЙ ТРАВЕРТИН. ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОГО ТА ЗОВНІШНЬОГО ОБЛИЦЮВАННЯ Прямій елемент. Розміри, мм 300х200 300х300 300х350 300х400 300х600 Кутовий елемент Висота кутового елементу, мм Довжина першої бокової сторони,м..
0.00 грн.
Розетка Розетка
Новинка Під замовлення
Декоративний елемент Розетка, завдяки своїй універсальності, може бути використана для оформлення вхідної групи, клумби, садових меблів і, звичайно, як окремий елемент мощення. А природна фактура, в поєднанні з високою якістю, стане справжньою прикрасою приватної чи міської території. &nb..
0.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)