Меню
Ваш кошик

Каталоги

Каталог рішень для благоустрою

Каталог містить розділи: фігурні елементи мощення (складається з підрозділів розділених за критеріями витримки навантаження - пішохідна зона, рух легкового транспорту, тощо, а також крупноформатні плити, решітки для газонів та схилів, плитка для площадок та терас, тактильна плитка); дорожні та тротуарні елементи благоустрою; сходи; облицювальний камінь; паркани, клумби, кришки; блоки бетонні та елементи для підпірних стін; паркові елементи та вуличні меблі. Також наведено багато корисної інформації та рекомендацій по укладці, монтажу та догляду.

Детальніше >>> 

Каталог продукції. Колекція Травертин

В каталозі колекції Травертин представлено вироби, що імітують натуральний природний камінь. Каталог складається з розділів: облицювальний камінь; сходинки; плитка для площадок та терас, тощо. Наведена продукція що випускається в серійному виробництві та під замовлення.

Детальніше >>> 

Каталог продукції. Колекція Форест

В каталозі колекції Форест представлено вироби, що неперевершено імітують структуру натурального дерева. Каталог складається з розділів: вироби колекції Кантрі; облицювальний камінь;  сходинки; плитка для площадок та терас; дошки фасадні; брус; ліхтарі, тощо. Окремої уваги заслуговують новинки продукції, що наведені в каталозі.

Детальніше >>> 

Книга про Лондон

Книга для всіх, кому не байдуже місце в якому вони живуть - місто, село, чи селище. В цій книзі йде мова про те, звідки береться той самий затишок і комфорт що притаманний європейським містам.

Детальніше >>> 

БАРСЕЛОНА книга для людей, які бажають змінити свою країну

В цій книзі розповідається про те, що робить місто привабливим, про ті “дрібниці”, які зазвичай не помічають туристи. Але саме ці “дрібниці” роблять комфортним життя мешканців та гостей міста, відкриваючи його назустріч людям, наповнюючи повітрям та енергією.

Детальніше >>> 

Дорога в майбутнє  

Дорога в майбутнє. Бетонні вироби для облаштування українських доріг та тротуарів. Як зробити українські міста та села комфортними для людей? Відповідь на це питання наведена у книзі-каталозі Дорога в майбутнє. Цей «путівник» складається з розділів: перехрестя; кільцева розв’язка; острівці безпеки; поворот; бульвар; пішохідний перехід; «лежачий поліцейський»; стоянка автотранспорту; зупинка міського транспорту; «система заїздів»; кільцева розв’язка, та інші. Наведено багато прикладів реалізованих проектів, та величезна кількість корисної інформації, додаткові заходи безпеки, колекції паркових та антипаркувальних виробів, а також фотогалерея.  

Детальніше >>> 

Для доріг

Окремо підібрані розділи книги-каталогу «Дорога в майбутнє», в яких наведено рішення для доріг. Містить розділи: перехрестя; кільцева розв’язка; острівці безпеки; поворот; Т-подібне перехрестя. Також наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації. 

Детальніше >>> 

Для тротуарів

Окремо підібрані розділи книги-каталогу «Дорога в майбутнє», в яких наведено рішення для тротуарів. Містить розділи: бульвар; «система заїздів»; тротуар. Також наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації. 

Детальніше >>> 

Для зупинок та стоянок

Окремо підібрані розділи книги-каталогу «Дорога в майбутнє», в яких наведено рішення для зупинок та стоянок. Містить розділи: стоянка автотранспорту; зупинка міського транспорту; зона відпочинку на автомагістралі. Також наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації. 

Детальніше >>> 

Для дорожньої розмітки

Окремо підібрані розділи книги-каталогу «Дорога в майбутнє», в яких наведено рішення для дорожньої розмітки. Містить розділи: пішохідний перехід; «лежачий поліцейський»; дорожня розмітка. Також наведено багато прикладів реалізованих проектів та корисної інформації. 

Детальніше >>>