Повна версія сайту
Рус Укр

KVADRA технологія

Технологія KVADRA була обрана на основі проведеного компанією аналізу передових технологічних рішень, а також можливостей обладнання найбільших європейських виробників щодо забезпечення їм повного технологічного циклу виробництва.
 
     Застосування технології KVADRA дозволяє отримувати вироби, з недосяжними раніше, вищими показниками міцності. На виставці Budma 2006 вона демонструвалася як останній зразок сучасних технологічних досягнень в області виробництва вібропресованних дрібноштучних виробів.
 
                             KVADRA технологія це:
 
    1. гіперпресування. Використовується при формуванні продукції. Воно дозволяє отримати довговічну продукцію, що відповідає українським і міжнародним стандартам
 
    2. багаторівнева унікальна система контролю якості.
 
    3. ПРИРОДНІ матеріали з усього світу. Спеціальновідібрані матеріали, кращі зразки з усього світу сприяють унікальним властивостям міцності бетону
 
    4. Спеціальні екологічно чисті добавки. Значно посилюється міцність і довговічність продукції
 
               Наша продукція найміцніша на Україні !!!
 
    Технологія KVADRA - це майбутнє нашого будівництва!
 
      Підприємство має сертифіковану акредитовану лабораторію, яка стежить за дотриманням всіх технологічних параметрів виробництва. На підприємстві запроваджено 4-рівневий контроль якості, який включає контроль вхідних матеріалів, операційний контроль в процесі виробництва, проміжний контроль готової продукції та контроль продукції при 100% готовності.
 
           Виробнича потужність заводів становить 8,5 тис кв.м тротуарної плитки на добу. Завдяки такому обсягу виробництва компанія поставляє продукцію не тільки на багато державних і промислові об'єкти, але постійно збільшує кількість приватного замовника. Важливою складовою для виробництва якісної продукції є використання спеціального професійного обладнання. На підприємствах компанії Золотий Мандарин Квадра використовуються автоматичні лінії з виробництва бетонних виробів за технологією напівсухого вібропресування відомих світових брендів.
           Особливість автоматичної лінії полягає в тому, що людина здійснює тільки наглядову роль. Основні важливі дії виконує комп'ютер по заданій технологом програмі. Повністю автоматично відбувається дозування матеріалів, перемішування бетонної суміші, вібропрессовання і переміщення готового продукту в камери витримки. Людська роль зведена до мінімуму, щоб виключити можливість помилки через недбалість або втоми. Після витримки продукту в пропарювальних камерах до готовності за допомогою робота продукт переміщається на транспортні піддони і автоматично упаковується.
           Завдяки точному дотриманню комп'ютером запрограмованих параметрів вироблений продукт гарантовано відповідає всім вимогам щодо якості. Тротуарне і дорожнє покриття, яке виробляє компанія Золотий Мандарин Квадра, відповідає не тільки всім практичним вимогам, але і задовольнить будь-які естетичні побажання.
 
 

Хочете, щоб ми вам перетелефонували?
тоді заповніть форму нижче!