Повна версія сайту
Рус Укр

Мостіння тротуарної плитки

Важливим етапом в будівництві є благоустрій території. На сьогоднішній день тротуарна плитка і малі архітектурні форми - досить популярне, практичне, доступне, а найголовніше, красиве рішення для мощення пішохідних доріжок, прикраси парків, площ, проектування промислових зон, стоянок автотранспорту і навіть будівництва доріг. Тому особливу увагу необхідно приділяти правильному і якісному мостінню тротуарної плитки, що стане запорукою її тривалого терміну експлуатації.

Основні етапи вибору тротуарної плитки та необхідних шарів основи.
 
Для правильного вибору тротуарної плитки необхідно:
 
 -визначитись з функціональним призначенням покриття і визначити навантаження, які воно буде нести;
 
 -підібрати необхідну товщину тротуарної плитки.
 
 Для садово-паркових доріжок, тротуарів, прибудинкової території, де виключена можливість заїзду автотранспорту - товщина покриття повинна бути 4 см і більше. Для покриття, де можливий заїзд легкового автотранспорту - товщина покриття повинна бути 6 см і більше. Для покриття з інтенсивним рухом транспорту, в тому числі вантажного (парковки, внутрішньоквартальні проїзди, вантажні термінали) - товщина покриття повинна бути 8 см і більше.
 
Щоб покриття було зсувостійким, рекомендується:
 
-вибирати форми тротуарної плитки зі спеціальною криволінійної формою (подвійне Т, стільники);
 
-при використанні стандартних каменів (цегла, квадрат) укладання необхідно проводити з перев'язкою рядів (ялинка, зрушення рядів);
 
-шов тротуарної плитки не повинен бути спрямований паралельно руху транспорту (напрямок швів повинно бути під кутом 45 ° до напрямку руху). І ще: вибір тротуарної плитки залежить від естетичних уподобань, і наскільки гармонійно буде виглядати обрана плитка на конкретній ділянці.
 
 Вибір необхідних шарів основи
 
Для правильного вибору необхідних шарів основи потрібно:
 
- Визначити тип ґрунту на ділянці і його несучу здатність. Від характеристик грунту залежить обсяг робіт на ділянці з підготовки основи. Точно визначити характеристики грунту по його просіданню, плинності, морозному пучінню, набухання і інші важливі параметри можна тільки в лабораторних умовах. Найменші витрати з облаштування підстави будуть при піщаних грунтах, найбільші - при глинистих. Для простого експрес-визначення складу грунту на ділянці можна скористатися цією таблицею:
 
 - Якщо грунт сухий, його потрібно трохи намочити. Якщо Ваша ділянка відноситься до тієї,що підтоплюються ,або грунтові води знаходяться дуже високо, рекомендуємо провести роботи по додатковому дренажу ділянки, попередньо проконсультувавшись з фахівцем.
 
- Визначити кількість необхідних шарів основи та їх товщину. Якщо на ділянці зустрічаються різні типи грунтів, вибір основи необхідно провести як для самого слабкого грунту.
 
  • Висока швидкість укладання - до 1000 м2 в день. Швидкість укладання досягається за рахунок використання високотехнологічного спеціалізованого обладнання німецької фірми Optimas.
  • Для порівняння - бригада укладальників з 5 чоловік вручну можуть укласти не більше 100 м2 в день
  • Висока якість укладання. Укладчиків компанії стажували в Києві німецькі фахівці, всі нові співробітники проходять спеціальне навчання
  • Доступна ціна.
 Гарантований термін служби тротуарної плитки залежить не тільки від якості продукції, а й від професіоналізму виконання роботи з її укладання. Важливою є і швидкість укладання. Компанія "ЗОЛОТОЙ МАНДАРИН КВАДРА" надає послуги з ручного і механізованого укладання тротуарної плитки.
 
 
Наші телефони: (098) 592-46-76
 
Контактна особа: Наталія Савенко
 
Е-mail: savenko@goldmandarin.com.ua

 

Хочете, щоб ми вам перетелефонували?
тоді заповніть форму нижче!