Повна версія сайту
Рус Укр

Про облицювальний камінь

Штучний камінь - порівняно, новий вид облицювання на ринку будівельних матеріалів України. В Україні облицювання декоративним каменем тільки набирає обертів і стає на заміну традиційним видам облицювання. Але в країнах Європи облицювальна плитка вже довгий час широко застосовується в будівництві приватних котеджів, вілл, багатоповерхових будівель та інших архітектурних споруд. Штучний камінь - це декоративний матеріал, який застосовується для облицювання фасадів, цоколів будівель, облаштування інтер’єрів, терас, оформлення колон, арок, рустів. Облицювальна декоративний матеріал - це різновид облицювання, яка імітує натуральний камінь, або цегляну кладку. Технологія виробництва дозволяє не тільки в точності повторити фактуру натурального каменю, але і видозмінити його (зістарити, поміняти або наситити колір, висловити фактуру).
Будь-який матеріал має свої плюси і мінуси. Це відноситься і до декоративного каменю. При розгляді позитивних сторін обробки штучним каменем варто відзначити:
 
1. Невисока вартість.
 
Якщо розглянути на прикладі, то можна порівняти натуральний травертин і штучний. Візуально
неможливо знайти відмінностей, хіба що, поки погляд не переходить на вартість. Вартість
метра квадратного натурального травертину коливається в межах 100 $. Штучний аналог травертину
коштує близько 500 гривень за квадратний метр. Згодні, що різниця в 400% має значення?
 
Штучний травертин                                       Натуральний травертин
  
 
2. Довговічність.
 
Технологія виробництва включає в себе використання високоякісних матеріалів. У виробництві облицювальної плитки використовується портландцемент марки М-500, річковий промитий пісок, митий щебінь і мармурова крихта, пігменти і пластифікатори виробництва Польщі та Чехії. Клас бетону готових виробів відповідає стандарту В25 і В30, а клас морозостійкості відповідає класу F200, щоб забезпечити ідеальні показники виробів понад 30 років. Звичайно, це не вічність. Ви скажете, що натуральний камінь може лежати століттями ... Згоден з Вами. Але саме «ЛЕЖАТИ століттями», а не використовуватися в облицюванні. Процес облицювання будь-яким видом каменю передбачає використання будівельних сумішей - розчини, клею. Жоден виробник будівельних сумішей не дасть Вам гарантію, що використовуючи його продукцію, Ваш облицювальний камінь буде триматися на ній століттями. Чи згодні?
 
3. Широка колірна гамма.
 
Безліч людей, які будують будинки своєї мрії, втілюючи в життя дизайнерські проекти, насилу узгоджені і десятки раз змінені, на етапі облицювання, стикаються з проблемою підбору матеріалів і відповідності кольорів облицювальних матеріалів загальної концепції. Саме за допомогою штучного каменю можна вирішити цю проблему, так як технологія виробництва передбачає використання різних пігментів, що робить можливим отримати той колір вироби, який буде відповідати бажанням самого витонченого покупця.
 
4. Простота укладання.
 
Декоративний камінь не вимагає додаткової обробки, збірки розмірів і форм, трудомісткого підбору каменю для оформлення кутів. Виробник штучного каменю дасть Вам чітку розкладку, розміри кожного каменю, готових кутових елементів, порекомендує монтажні матеріали, і підкаже тонкощі і нюанси укладання на конкретну поверхню. Облицювання таким матеріалом здійснюється за системою мокрий фасад, що не вимагає використання додаткових кріплень і конструкцій.
 
5. Висока швидкість виробництва.
 
На відміну від натуральних матеріалів, штучний практично завжди є на складах постачальників. У разі нестачі якоїсь кількості, покупець в найкоротші терміни може отримати відсутню кількість, так як виробництво такої продукції займає мінімальну кількість часу. Штучний камінь не потрібно везти з-за кордону, конкретного кар’єра і т.д.
 
6. Невелика вага.
 
У порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами, бетонний облицювальний камінь має невелику вагу, який коливається від 20 до 30 кілограм на метр квадратний. Це відкриває технічну можливість використовувати його на різних поверхнях і на різних висотах.
 
7. Стійкість до атмосферних впливів.
 
Штучний декоративний камінь є морозостійким виробом з дуже низьким водопоглинанням, що гарантує стійкість до змін погодних і температурних режимів. Пігменти, використовувані у виробах додаються в суміш безпосередньо під час замісу, що сприяє їх рівномірному розподілу по всій масі вироби, що перешкоджає вигоряння і зміни кольору. Тепер поговоримо про недоліки штучного каменю:
 
Основним недоліком є той факт, що на українському ринку існує величезна кількість кустарних «домашніх» виробництв, які випускають штучний камінь, економлячи на якості складових матеріалів, що тягне за собою і низьку якість самого виробу, яка не прослужить Вам передбачуваний термін експлуатації. Тому, дуже важливо, прошу Вас запам’ятати - вибирати перевіреного часом виробника штучного каменю, який буде відповідати за якість виробленої продукції і нести гарантійні зобов’язання.
 
      Підведемо підсумки. Якщо у Вас є бажання, за помірну ціну, зробити фасад Вашого будинку унікальним, довговічним і красивим - вам варто вибрати в якості облицювального матеріалу штучний декоративний камінь від надійного перевіреного виробника.

 

Хочете, щоб ми вам перетелефонували?
тоді заповніть форму нижче!